Alkomat Alcofind AF-35 - gdzie kupić?

Zakup alkomatu to zwykle wieloletnia inwestycja, która powinna być poprzedzona świadomą analizą dostępnych na rynku ofert. Przed podjęciem decyzji o zakupie konkretnego produktu, warto zwrócić uwagę na poszczególne parametry techniczne. Nie mniej istotna jest weryfikacja jakości usług sprzedawcy. Produkt powinien być skalibrowany tuż przed zakupem i dokładnie sprawdzony pod kątem sprawności. Jednym z rzetelnych i w pełni profesjonalnych sprzedawców alkomatów na rynku jest firma Polskie Centrum Kalibracji. Na stronie polskie-centrum-kalibracji.pl można znaleźć szereg szczegółowych informacji na temat bestsellerowego modelu Af-35 marki AlcoFind.

Alkomat AF-35 - specyfikacja

W przypadku modelu Alcofind AF-35 mamy do czynienia z dużym zakresem pomiarowym, który oscyluje w przedziale 0.00‰ – 5.00‰. Produkt cechuje się szybkim tempem pracy, co znacząco wpływa na komfort korzystania z alkomatu. Zgodnie z obietnicami producenta, czas poboru próbki wynosi ok. 3 sekundy, a sam proces przygotowywania urządzenia do pomiaru trwa niespełna 15 sekund. Alkomat Alcofind Af-35 zasilany jest za pomocą dwóch baterii alkalicznych AAA. Wbudowany sensor elektrochemiczny zapewnia wysoką stabilność, doskonałą czułość, zwiększoną żywotność i dokładność pomiarową.

Alkomat Alcofind AF-35 - zalety

Niezaprzeczalną zaletą alkomatu Alcofind Af-35 jest stabilny sensor elektrochemiczny. Modele posiadajace ten element w systemie konstrukcyjnym cechują się zdecydowanie lepszą wytrzymałością, czułością i żywotnością, aniżeli alkomaty z tradycyjnym sensorem półprzewodnikowym. Alcofind AF-35 ekspresowo przetwarza zawartość cząsteczek alkoholowych na sygnał elektryczny. Przetworzony sygnał zostaje odpowiednio odebrany przez tzw. obwód scalony. Ponadto produkt jest lekki, wysoce odporny na działanie czynników zewnętrznych i intuicyjny w obsłudze. Dużym udogodnieniem jest także wbudowany tryb diagnostyki, który informuje posiadacza sprzętu o ewentualnej awarii.

Alkomat AF-35 - cena

W przypadku zakupów za pośrednictwem strony polskie-centrum-kalibracji.pl można liczyć na fachowe wskazówki ekspertów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dystrybucji i kalibracji alkomatów. Cena modelu uwarunkowana jest przedstawionymi wyżej parametrami technicznymi. Warto jednak pamiętać, że zakup sprzętu od sprawdzonego dystrybutora i producenta daje gwarancję stabilnej pracy urządzenia i precyzyjnych pomiarów przez długie lata – nawet przy wzmożonej eksploatacji. Aby sprzęt mógł dokonywać dokładnych pomiarów, konieczna jest także jego regularna kalibracja.